Varaždinski rotarijanci donirali humanitarnu udrugu “Srce“ iz Marofa

(preuzeto s OVE stranice)

Varaždinski rotarijanci donirali humanitarnu udrugu “Srce“ iz Marofa Davor Pejnović

Udruga za palijativnu pomoć „Srce“ iz novog Marofa dobila je još jednu vrijednu donaciju od varaždinskih rotarijanaca…

U ime Rotary cluba Varaždin donaciju, električni krevet s antidekubitalnim madracem, u vrijednosti 8 tisuća kuna, uručio je predsjednik Ivan Zagorec.

Naša udruga bavi se humanitarnim radom i drago nam je da možemo pomoći onima koji to zaslužuju– izjavio je, između ostalog,  Ivan Zagorec.

Varaždinski rotarijanci donacija udruzi Srce

Zahvalni smo svima koji nam pomažu, jer su vremena teška, pogotovo u zdravstvu. Od petka smo počeli s iznajmljivanjem pomagala za potrebite– naglasio je sanacijski ravnatelj Opće bolnice Varaždin, Mladen Smoljanec.

Vrlo su nam važni ovi kreveti i puno znače u našem poslu. Koriste se na odjelu gdje su smješteni najteži bolesnici i bit će najbolje iskorišteni. Upućujem zahvalu svim onima koji su odlučili pomoći u radu naše Udruge, a time i onima kojima je takva vrsta pomoći potrebna– naglasila je predsjednica Udruge za palijativnu pomoć „Srce“, Miljenka Šimec.