3. skupština Udruge za palijativnu pomoć “Srce” Novi Marof

(preneseno s OVE  lokacije)

U utorak, 15. rujna 2015. godine u 17,00 sati u prostorijama Opće bolnice Varaždin – Službi za produženo liječenje i palijativnu skrb Novi Marof održala se 3. redovna sjednica Skupštine Udruge za palijativnu pomoć „Srce“ Novi Marof.

Glavne točke dnevnog reda o kojima se raspravljalo na sjednici bile su: donošenje Statuta Udruge za palijativnu pomoć ”Srce” Novi Marof, usklađenog s novim Zakonom o udrugama (”Narodne novine” br. 74/14); Izvještaj o radu i financijskom poslovanju za razdoblje siječanj-lipanj 2015. godine; donošenje Odluke o sklapanju Ugovora o  obavljanju knjigovodstvenih i računovodstvenih usluga; donošenje Pravilnika o radu s volonterima Udruge za palijativnu pomoć ”Srce” Novi Marof te Odluka o sklapanju Ugovora o poslovnoj suradnji s Općom bolnicom Varaždin o uspostavljanju i razvijanju poslovne suradnje na području poboljšanja kvalitete života palijativnih pacijenata i njihovih obitelji kao i povećanje vrednovanja volontera kao dionika i resursa za osiguranje kvalitetne i cjelovite palijativne skrbi u Općoj bolnici Varaždin, Službi za produženo liječenje i palijativnu skrb Novi Marof.

Predsjednica udruge gđa. Miljenka Šimec zahvaljuje svima koji se uključuju u rad udruge i pomažu u realizaciji ciljeva i planiranih aktivnosti.

3412619265017106_100_9089 9023590229706018_100_9090