Donacija Lions kluba Novi Marof

Dana 26.10.2015. po prekrasnom sunčanom vremenu u krugu bolnice Novi Marof izvršena je simbolična predaja sakupljene donacije za projekat: Varaždinske barokne večeri u Novom Marofu 2015. od strane LIONS CLUBA Novi Marof, za udrugu SRCE Novi Marof.

lions

LIONS CLUB iz Novog Marofa je ovim sredstvima kupio dva bolnička kreveta za potrebe udruge “Srce” za palijativnu pomoć, pošto su im upravo bolnički ležajevi bili najpotrebniji, prema riječima predsjednice udruge gđe. Miljenke Šimec.

Mi (LIONS CLUB NOVI MAROF) smo i dalje tu kako bi pomogli osobama koje se nalaze u teškim životnim situacijama, i dalje ćemo organizirati akcije i djelovati u zajednici s ciljem boljitka za naše sugrađane, riječi su sa kojim je predsjednik LIONS CLUBA N. Marof Dražen Purgar završio projekat 45.Varaždinske Barokne Večeri 2015. u Novom Marofu.